TN815-600B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TN815-600B-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TN815-600B-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu SCR 8A 15MA 600V DPAK
listoch: TN815-600B-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie TN815-600B-TR
Číslo dielu TN815-600B-TR Výrobca STMicroelectronics
popis SCR 8A 15MA 600V DPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 100644 pcs Dátový hárok TN815-600B-TR.pdf
Napätie - Stav zapnutia (Vtm) (Max) 1.6V Napätie - stav vypnutý 600V
Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V Balík dodávateľov zariadení DPAK
séria - Typ SCR Standard Recovery
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ostatné mená 497-6770-2
TN815-600B-TR-ND
TN815600BTR
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis SCR 600V 8A Standard Recovery Surface Mount DPAK Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 8A
Prúd - Stav On (To (AV)) (Max) 5A Stav aktuálneho stavu (Max) 5µA
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 70A, 73A Prúd - Hold (Ih) (Max) 40mA
Prúd - Spúšťanie brány (Max) 15mA Číslo základnej časti TN815