TN5050H-12WY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TN5050H-12WY Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TN5050H-12WY
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu SCR 50A 1200V AUTO TO247
listoch: TN5050H-12WY.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • správa
Špecifikácie TN5050H-12WY
Číslo dielu TN5050H-12WY Výrobca STMicroelectronics
popis SCR 50A 1200V AUTO TO247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19839 pcs Dátový hárok TN5050H-12WY.pdf
Napätie - Stav zapnutia (Vtm) (Max) 1.55V Napätie - stav vypnutý 1.2kV
Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1V Balík dodávateľov zariadení TO-247-3
séria Automotive, AEC-Q101 Typ SCR Standard Recovery
obal Tube Balík / puzdro TO-247-3
Ostatné mená 497-15449-5 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis SCR 1.2kV 80A Standard Recovery Through Hole TO-247-3 Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 80A
Prúd - Stav On (To (AV)) (Max) 51A Stav aktuálneho stavu (Max) 5µA
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 580A, 633A Prúd - Hold (Ih) (Max) 100mA
Prúd - Spúšťanie brány (Max) 50mA