TN1215-800H
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TN1215-800H
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu SCR 800V 12A IPAK
listoch: TN1215-800H.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie TN1215-800H
Číslo dielu TN1215-800H Výrobca STMicroelectronics
popis SCR 800V 12A IPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 135286 pcs Dátový hárok TN1215-800H.pdf
Napätie - Stav zapnutia (Vtm) (Max) 1.6V Napätie - stav vypnutý 800V
Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V Balík dodávateľov zariadení IPAK (TO-251)
séria - Typ SCR Standard Recovery
obal Tube Balík / puzdro TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis SCR 800V 12A Standard Recovery Through Hole IPAK (TO-251)
Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 12A Prúd - Stav On (To (AV)) (Max) 8A
Stav aktuálneho stavu (Max) 5µA Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 110A, 115A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 40mA Prúd - Spúšťanie brány (Max) 15mA