TN1205H-6T
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TN1205H-6T Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TN1205H-6T
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu SCR 12A 600V TO-220
listoch: TN1205H-6T.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie TN1205H-6T
Číslo dielu TN1205H-6T Výrobca STMicroelectronics
popis SCR 12A 600V TO-220 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 129687 pcs Dátový hárok TN1205H-6T.pdf
Napätie - Stav zapnutia (Vtm) (Max) 1.6V Napätie - stav vypnutý 600V
Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V Balík dodávateľov zariadení TO-220AB
séria - Typ SCR Standard Recovery
obal Tube Balík / puzdro TO-220-3
Ostatné mená 497-11369-5
TN1205H6T
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 23 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis SCR 600V 12A Standard Recovery Through Hole TO-220AB Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 12A
Prúd - Stav On (To (AV)) (Max) 7.6A Stav aktuálneho stavu (Max) 5µA
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 120A, 126A Prúd - Hold (Ih) (Max) 20mA
Prúd - Spúšťanie brány (Max) 5mA Číslo základnej časti TN1205H-6