THBT20011D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
THBT20011D Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: THBT20011D
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRISIL BIDIR OVP ASD 8-SOIC
listoch: THBT20011D.pdf
  • správa
Špecifikácie THBT20011D
Číslo dielu THBT20011D Výrobca STMicroelectronics
popis TRISIL BIDIR OVP ASD 8-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4869 pcs Dátový hárok THBT20011D.pdf
Napätie - stav vypnutý 200V Napätie - Breakover 290V
séria THBT, TRISIL™ obal Tube
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Počet prvkov 3
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 30A
Prúd - zadržanie (Ih) 150mA kapacitné 80pF