T835-600G-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T835-600G-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: T835-600G-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A D2PAK
listoch: T835-600G-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie T835-600G-TR
Číslo dielu T835-600G-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 112441 pcs Dátový hárok T835-600G-TR.pdf
Napätie - stav vypnutý 600V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V
Typ triakov Alternistor - Snubberless Balík dodávateľov zariadení D2PAK
séria Snubberless™ obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ostatné mená 497-2507-2
T835600GTR
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Surface Mount D2PAK
Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 8A Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 80A, 84A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 35mA Prúd - Spúšťanie brány (Max) 35mA
konfigurácia Single Číslo základnej časti T8*
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
T835-600G
T835-600G
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A D2PAK
Skladom: 81160 pcs
Stiahnuť ▼: T835-600G.pdf
RFQ
T835-800B
T835-800B
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: TRIAC ALTERNISTOR 800V 8A DPAK