T810-800G-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T810-800G-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: T810-800G-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC SENS GATE 800V 8A D2PAK
listoch: T810-800G-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie T810-800G-TR
Číslo dielu T810-800G-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TRIAC SENS GATE 800V 8A D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 107625 pcs Dátový hárok T810-800G-TR.pdf
Napätie - stav vypnutý 800V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V
Typ triakov Logic - Sensitive Gate Balík dodávateľov zariadení D2PAK
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ostatné mená 497-4438-2
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Detailný popis TRIAC Logic - Sensitive Gate 800V 8A Surface Mount D2PAK Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 8A
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 80A, 84A Prúd - Hold (Ih) (Max) 15mA
Prúd - Spúšťanie brány (Max) 10mA konfigurácia Single