T435-700B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T435-700B-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: T435-700B-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC ALTERNISTOR 700V 4A DPAK
listoch: 1.T435-700B-TR.pdf2.T435-700B-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie T435-700B-TR
Číslo dielu T435-700B-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TRIAC ALTERNISTOR 700V 4A DPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 125060 pcs Dátový hárok 1.T435-700B-TR.pdf2.T435-700B-TR.pdf
Napätie - stav vypnutý 700V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V
Typ triakov Alternistor - Snubberless Balík dodávateľov zariadení DPAK
séria Snubberless™ obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ostatné mená 497-5266-2
T435700BTR
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis TRIAC Alternistor - Snubberless 700V 4A Surface Mount DPAK
Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 4A Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 30A, 31A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 35mA Prúd - Spúšťanie brány (Max) 35mA