T405Q-600B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T405Q-600B-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: T405Q-600B-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC SENS GATE 600V 4A DPAK
listoch: T405Q-600B-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie T405Q-600B-TR
Číslo dielu T405Q-600B-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TRIAC SENS GATE 600V 4A DPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 156661 pcs Dátový hárok T405Q-600B-TR.pdf
Napätie - stav vypnutý 600V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V
Typ triakov Logic - Sensitive Gate Balík dodávateľov zariadení DPAK
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ostatné mená 497-2501-2
T405Q600BTR
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Surface Mount DPAK
Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 4A Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 35A, 38A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 10mA Prúd - Spúšťanie brány (Max) 5mA