T405-700B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T405-700B-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: T405-700B-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC SENS GATE 700V 4A DPAK
listoch: 1.T405-700B-TR.pdf2.T405-700B-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie T405-700B-TR
Číslo dielu T405-700B-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TRIAC SENS GATE 700V 4A DPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 109119 pcs Dátový hárok 1.T405-700B-TR.pdf2.T405-700B-TR.pdf
Napätie - stav vypnutý 700V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V
Typ triakov Logic - Sensitive Gate Balík dodávateľov zariadení DPAK
séria - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ostatné mená 497-5265-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 4A Surface Mount DPAK
Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 4A Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 30A, 31A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 10mA Prúd - Spúšťanie brány (Max) 5mA