T2035H-600TRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T2035H-600TRG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: T2035H-600TRG
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
listoch: T2035H-600TRG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie T2035H-600TRG
Číslo dielu T2035H-600TRG Výrobca STMicroelectronics
popis TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 61054 pcs Dátový hárok T2035H-600TRG.pdf
Napätie - stav vypnutý 600V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V
Typ triakov Alternistor - Snubberless Balík dodávateľov zariadení TO-220AB
séria Snubberless™ obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 Ostatné mená 497-6209-5
Prevádzková teplota -30°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Detailný popis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 20A Through Hole TO-220AB Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 20A
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 200A, 210A Prúd - Hold (Ih) (Max) 35mA
Prúd - Spúšťanie brány (Max) 35mA konfigurácia Single