T1235H-600TRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T1235H-600TRG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: T1235H-600TRG
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
listoch: T1235H-600TRG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie T1235H-600TRG
Číslo dielu T1235H-600TRG Výrobca STMicroelectronics
popis TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 77077 pcs Dátový hárok T1235H-600TRG.pdf
Napätie - stav vypnutý 600V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V
Typ triakov Alternistor - Snubberless Balík dodávateľov zariadení TO-220AB
séria Snubberless™ obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Through Hole TO-220AB
Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 12A Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 120A, 126A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 35mA Prúd - Spúšťanie brány (Max) 35mA