T1050-8G-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T1050-8G-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: T1050-8G-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC ALTERNISTOR 800V 10A D2PAK
listoch: T1050-8G-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie T1050-8G-TR
Číslo dielu T1050-8G-TR Výrobca STMicroelectronics
popis TRIAC ALTERNISTOR 800V 10A D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 119145 pcs Dátový hárok T1050-8G-TR.pdf
Napätie - stav vypnutý 800V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V
Typ triakov Alternistor - Snubberless Balík dodávateľov zariadení D2PAK
séria Snubberless™ obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ostatné mená 497-17281
497-17281-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 10A Surface Mount D2PAK
Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 10A Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 100A, 105A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 50mA Prúd - Spúšťanie brány (Max) 50mA
konfigurácia Single
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
T1047
T1047
výrobcovia: Greenlee Communications
popis: CONN ADAPT RCPT SOC-BNC SIMPLEX
Skladom: 5514 pcs
Stiahnuť ▼: T1047.pdf
RFQ
T1042NXN7WQB
T1042NXN7WQB
výrobcovia: N/A
popis: QORIQ 4X E5500 1500MHZ DDR3L/
Skladom: 1129 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
T1050H-6I
T1050H-6I
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB