STW220NF75
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW220NF75 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STW220NF75
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 75V 120A TO-247
listoch: STW220NF75.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie STW220NF75
Číslo dielu STW220NF75 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 75V 120A TO-247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20363 pcs Dátový hárok STW220NF75.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-247-3
séria STripFET™ II Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 4.4 mOhm @ 60A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 500W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-247-3 Ostatné mená 497-4124-5
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 12500pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 430nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 75V
Detailný popis N-Channel 75V 120A (Tc) 500W (Tc) Through Hole TO-247-3 Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 120A (Tc)