STTH30R06W
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH30R06W Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STTH30R06W
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE GEN PURP 600V 30A DO247
listoch: STTH30R06W.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • správa
Špecifikácie STTH30R06W
Číslo dielu STTH30R06W Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE GEN PURP 600V 30A DO247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 55741 pcs Dátový hárok STTH30R06W.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.85V @ 30A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Balík dodávateľov zariadení DO-247 rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 70ns
obal Tube Balík / puzdro DO-247-2 (Straight Leads)
Ostatné mená 497-4413-5 Prevádzková teplota - prepojenie 175°C (Max)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Standard Detailný popis Diode Standard 600V 30A Through Hole DO-247
Prúd - reverzné únik @ Vr 25µA @ 600V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 30A