STTH15AC06FP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH15AC06FP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STTH15AC06FP
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE GP 600V 15A TO220FPAC
listoch: 1.STTH15AC06FP.pdf2.STTH15AC06FP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie STTH15AC06FP
Číslo dielu STTH15AC06FP Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE GP 600V 15A TO220FPAC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80600 pcs Dátový hárok 1.STTH15AC06FP.pdf2.STTH15AC06FP.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.9V @ 15A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Balík dodávateľov zariadení TO-220FPAC rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 55ns
obal Tube Balík / puzdro TO-220-2 Full Pack
Ostatné mená 497-15159-5
STTH15AC06FP-ND
Prevádzková teplota - prepojenie 175°C (Max)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Standard Detailný popis Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-220FPAC
Prúd - reverzné únik @ Vr 2µA @ 600V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 15A