STSJ100NHS3LL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STSJ100NHS3LL
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 30V 20A PWR8SOIC
listoch: STSJ100NHS3LL.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie STSJ100NHS3LL
Číslo dielu STSJ100NHS3LL Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 30V 20A PWR8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 42810 pcs Dátový hárok STSJ100NHS3LL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±16V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC-EP
séria STripFET™ III Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 4.2 mOhm @ 10A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 3W (Ta), 70W (Tc) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 4200pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 35nC @ 4.5V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 4.5V, 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 30V Detailný popis N-Channel 30V 100A (Tc) 3W (Ta), 70W (Tc) Surface Mount 8-SOIC-EP
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 100A (Tc)