STS14N3LLH5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS14N3LLH5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STS14N3LLH5
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 30V 14A 8SOIC
listoch: STS14N3LLH5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie STS14N3LLH5
Číslo dielu STS14N3LLH5 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 30V 14A 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76703 pcs Dátový hárok STS14N3LLH5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±22V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení 8-SO
séria STripFET™ V Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 6 mOhm @ 7A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 2.7W (Tc) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ostatné mená 497-7027-2
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 1500pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 4.5V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 4.5V, 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 30V
Detailný popis N-Channel 30V 14A (Tc) 2.7W (Tc) Surface Mount 8-SO Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 14A (Tc)