STPSC20H12GY-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPSC20H12GY-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STPSC20H12GY-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 1.2KV 20A D2PAK
listoch: STPSC20H12GY-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie STPSC20H12GY-TR
Číslo dielu STPSC20H12GY-TR Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE SCHOTTKY 1.2KV 20A D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12757 pcs Dátový hárok STPSC20H12GY-TR.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.5V @ 20A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Balík dodávateľov zariadení D²PAK rýchlosť No Recovery Time > 500mA (Io)
séria Automotive, AEC-Q101, ECOPACK®2 Doba spätného obnovenia (trr) 0ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ostatné mená 497-17164-2 Prevádzková teplota - prepojenie -40°C ~ 175°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Silicon Carbide Schottky
Detailný popis Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 20A Surface Mount D²PAK Prúd - reverzné únik @ Vr 120µA @ 1200V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 20A Kapacita @ Vr, F 1650pF @ 0V, 1MHz