STPS5H100AF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS5H100AF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STPS5H100AF
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 5A SOD128
listoch: STPS5H100AF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie STPS5H100AF
Číslo dielu STPS5H100AF Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE SCHOTTKY 100V 5A SOD128 Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 325622 pcs Dátový hárok STPS5H100AF.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 760mV @ 5A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Balík dodávateľov zariadení SOD128Flat rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SOD-128 Prevádzková teplota - prepojenie 175°C (Max)
Typ montáže Surface Mount Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Typ diódy Schottky Detailný popis Diode Schottky 100V 5A Surface Mount SOD128Flat
Prúd - reverzné únik @ Vr 3.5µA @ 100V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 5A