STPS40H100CW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS40H100CW Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STPS40H100CW
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247
listoch: STPS40H100CW.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • správa
Špecifikácie STPS40H100CW
Číslo dielu STPS40H100CW Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71447 pcs Dátový hárok STPS40H100CW.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 730mV @ 20A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Balík dodávateľov zariadení TO-247-3 rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Tube
Balík / puzdro TO-247-3 Ostatné mená 497-2725-5
Prevádzková teplota - prepojenie 175°C (Max) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A Through Hole TO-247-3
Prúd - reverzné únik @ Vr 10µA @ 100V Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 20A