STPS40170CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS40170CG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STPS40170CG
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK
listoch: STPS40170CG.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie STPS40170CG
Číslo dielu STPS40170CG Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 66820 pcs Dátový hárok STPS40170CG.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 920mV @ 20A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 170V
Balík dodávateľov zariadení D2PAK rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Tube
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Typ diódy Schottky
Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Prúd - reverzné únik @ Vr 30µA @ 170V Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 20A