STPS30SM60SG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30SM60SG-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STPS30SM60SG-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 60V 30A D2PAK
listoch: STPS30SM60SG-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie STPS30SM60SG-TR
Číslo dielu STPS30SM60SG-TR Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE SCHOTTKY 60V 30A D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 82317 pcs Dátový hárok STPS30SM60SG-TR.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 615mV @ 30A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Balík dodávateľov zariadení D2PAK rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ostatné mená 497-12329-2
STPS30SM60SGTR
Prevádzková teplota - prepojenie 150°C (Max) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Detailný popis Diode Schottky 60V 30A Surface Mount D2PAK Prúd - reverzné únik @ Vr 135µA @ 60V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 30A Kapacita @ Vr, F -