STPS30L60CW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30L60CW Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STPS30L60CW
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO247-3
listoch: STPS30L60CW.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • správa
Špecifikácie STPS30L60CW
Číslo dielu STPS30L60CW Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO247-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 60835 pcs Dátový hárok STPS30L60CW.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 600mV @ 15A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Balík dodávateľov zariadení TO-247-3 rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Tube
Balík / puzdro TO-247-3 Ostatné mená 497-15686-5
STPS30L60CWST-ND
Prevádzková teplota - prepojenie 150°C (Max) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 15A Through Hole TO-247-3
Prúd - reverzné únik @ Vr 480µA @ 60V Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 15A