STPS20SM60SG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20SM60SG-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STPS20SM60SG-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 60V 20A D2PAK
listoch: STPS20SM60SG-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie STPS20SM60SG-TR
Číslo dielu STPS20SM60SG-TR Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE SCHOTTKY 60V 20A D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 94923 pcs Dátový hárok STPS20SM60SG-TR.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 630mV @ 20A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Balík dodávateľov zariadení D2PAK rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ostatné mená 497-12306-1
Prevádzková teplota - prepojenie 150°C (Max) Typ montáže Surface Mount
Typ diódy Schottky Detailný popis Diode Schottky 60V 20A Surface Mount D2PAK
Prúd - reverzné únik @ Vr 85µA @ 60V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 20A