STPS20SM100SG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20SM100SG-TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STPS20SM100SG-TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 20A D2PAK
listoch: STPS20SM100SG-TR.pdf
  • správa
Špecifikácie STPS20SM100SG-TR
Číslo dielu STPS20SM100SG-TR Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE SCHOTTKY 100V 20A D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4988 pcs Dátový hárok STPS20SM100SG-TR.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Schottky Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 20A
Napätie - porucha D²PAK séria -
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F - polarizácia TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ostatné mená 497-12640-2
STPS20SM100SG-TR-ND
STPS20SM100SGTR
Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu STPS20SM100SG-TR
Rozšírený popis Diode Schottky 100V 20A Surface Mount D²PAK Konfigurácia diódy 30µA @ 100V
popis DIODE SCHOTTKY 100V 20A D2PAK Prúd - reverzné únik @ Vr 900mV @ 20A
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 100V Kapacita @ Vr, F 150°C (Max)