STPS20L45CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20L45CT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STPS20L45CT
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB
listoch: STPS20L45CT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie STPS20L45CT
Číslo dielu STPS20L45CT Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 89388 pcs Dátový hárok STPS20L45CT.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 550mV @ 10A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Balík dodávateľov zariadení TO-220AB rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 Ostatné mená 497-12636-5
STPS20L45CT-ND
Prevádzková teplota - prepojenie 150°C (Max) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 10A Through Hole TO-220-3
Prúd - reverzné únik @ Vr 200µA @ 45V Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 10A