STPS20150CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20150CG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STPS20150CG
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK
listoch: STPS20150CG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie STPS20150CG
Číslo dielu STPS20150CG Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80609 pcs Dátový hárok STPS20150CG.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 920mV @ 10A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Balík dodávateľov zariadení D²PAK rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Tube
Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ostatné mená 497-14795-5
STPS20150CG-ND
Prevádzková teplota - prepojenie 175°C (Max) Typ montáže Surface Mount
Typ diódy Schottky Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode
Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Prúd - reverzné únik @ Vr 5µA @ 150V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 10A Číslo základnej časti STPS20150C