STPS1H100MF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS1H100MF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STPS1H100MF
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 1A STMITEFLA
listoch: STPS1H100MF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie STPS1H100MF
Číslo dielu STPS1H100MF Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE SCHOTTKY 100V 1A STMITEFLA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 153978 pcs Dátový hárok STPS1H100MF.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 770mV @ 1A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Balík dodávateľov zariadení STmite Flat rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Original-Reel®
Balík / puzdro DO-222AA Ostatné mená 497-12631-6
Prevádzková teplota - prepojenie 175°C (Max) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Detailný popis Diode Schottky 100V 1A Surface Mount STmite Flat Prúd - reverzné únik @ Vr 4µA @ 100V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 1A Kapacita @ Vr, F -