STPS10170CB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS10170CB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STPS10170CB
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V DPAK
listoch: STPS10170CB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie STPS10170CB
Číslo dielu STPS10170CB Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V DPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 63708 pcs Dátový hárok STPS10170CB.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 920mV @ 5A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 170V
Balík dodávateľov zariadení DPAK rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Tube
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Prevádzková teplota - prepojenie 175°C (Max)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Prúd - reverzné únik @ Vr 10µA @ 170V Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 5A
Číslo základnej časti STPS10170C
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
STPS10170CB-TR
STPS10170CB-TR
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V DPAK