STP75NF75FP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP75NF75FP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STP75NF75FP
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 75V 80A TO-220FP
listoch: STP75NF75FP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie STP75NF75FP
Číslo dielu STP75NF75FP Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 75V 80A TO-220FP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81893 pcs Dátový hárok STP75NF75FP.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-220FP
séria STripFET™ II Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 40A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 45W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 Full Pack Ostatné mená 497-12618-5
STP75NF75FP-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 38 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 3700pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 160nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 75V Detailný popis N-Channel 75V 80A (Tc) 45W (Tc) Through Hole TO-220FP
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 80A (Tc)