STP50NF25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP50NF25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STP50NF25
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 250V 45A TO-220
listoch: STP50NF25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie STP50NF25
Číslo dielu STP50NF25 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 250V 45A TO-220 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 41117 pcs Dátový hárok STP50NF25.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-220AB
séria STripFET™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 69 mOhm @ 22A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 160W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 Ostatné mená 497-7526-5
STP50NF25-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 38 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 2670pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 68.2nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 250V Detailný popis N-Channel 250V 45A (Tc) 160W (Tc) Through Hole TO-220AB
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 45A (Tc)