STP200N4F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP200N4F3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STP200N4F3
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 40V 120A TO-220
listoch: STP200N4F3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie STP200N4F3
Číslo dielu STP200N4F3 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 40V 120A TO-220 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 39544 pcs Dátový hárok STP200N4F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-220-3
séria STripFET™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 4.4 mOhm @ 80A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 300W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 Ostatné mená 497-8789-5
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 5100pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 75nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 40V
Detailný popis N-Channel 40V 120A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-220-3 Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 120A (Tc)