STM8L151R8T6TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STM8L151R8T6TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP
listoch: STM8L151R8T6TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie STM8L151R8T6TR
Číslo dielu STM8L151R8T6TR Výrobca STMicroelectronics
popis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72284 pcs Dátový hárok STM8L151R8T6TR.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V rýchlosť 16MHz
séria STM8L EnergyLite Veľkosť RAM 4K x 8
Typ pamäte programov FLASH Veľkosť pamäte programu 64KB (64K x 8)
periférne zariadenie Brown-out Detect/Reset, DMA, IR, POR, PWM, WDT obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 64-LQFP Typ oscilátora Internal
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet I / O 54
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 35 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Veľkosť EEPROM 2K x 8
Detailný popis STM8 STM8L EnergyLite Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) FLASH Prevodníky dát A/D 28x12b, D/A 2x12b