STM32L162VCH6TR
Prehľad produktov
Číslo dielu: STM32L162VCH6TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100UFBG
listoch: STM32L162VCH6TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie STM32L162VCH6TR
Číslo dielu STM32L162VCH6TR Výrobca STMicroelectronics
popis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100UFBG Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 27929 pcs Dátový hárok STM32L162VCH6TR.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V rýchlosť 32MHz
séria STM32L1 Veľkosť RAM 32K x 8
Typ pamäte programov FLASH Veľkosť pamäte programu 256KB (256K x 8)
periférne zariadenie Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT obal Tape & Reel (TR)
Typ oscilátora Internal Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 83 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Veľkosť EEPROM 8K x 8 Detailný popis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH