STM32L152VDT6X
Prehľad produktov
Číslo dielu: STM32L152VDT6X
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu LQFP 100 14X14X1.4
listoch: STM32L152VDT6X.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
540 pcs
  • správa
Špecifikácie STM32L152VDT6X
Číslo dielu STM32L152VDT6X Výrobca STMicroelectronics
popis LQFP 100 14X14X1.4 Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 19872 pcs Dátový hárok STM32L152VDT6X.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 100-LQFP (14x14)
rýchlosť 32MHz séria STM32L1
Veľkosť RAM 48K x 8 Typ pamäte programov FLASH
obal Tray Balík / puzdro 100-LQFP
Typ oscilátora Internal Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 83 Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Veľkosť EEPROM 12K x 8 Detailný popis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 384KB (384K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)