STM32L151VDY6XTR
Prehľad produktov
Číslo dielu: STM32L151VDY6XTR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu WLCSP 104L DIE 437 P
listoch: STM32L151VDY6XTR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie STM32L151VDY6XTR
Číslo dielu STM32L151VDY6XTR Výrobca STMicroelectronics
popis WLCSP 104L DIE 437 P Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 27576 pcs Dátový hárok STM32L151VDY6XTR.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V rýchlosť 32MHz
séria STM32L1 Veľkosť RAM 48K x 8
Typ pamäte programov FLASH Veľkosť pamäte programu 384KB (384K x 8)
periférne zariadenie Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT obal Tape & Reel (TR)
Typ oscilátora Internal Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 83 Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Veľkosť EEPROM 12K x 8 Detailný popis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 384KB (384K x 8) FLASH