STM32L151RDY6TR
Prehľad produktov
Číslo dielu: STM32L151RDY6TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 384KB FLASH 64WLCSP
listoch: STM32L151RDY6TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie STM32L151RDY6TR
Číslo dielu STM32L151RDY6TR Výrobca STMicroelectronics
popis IC MCU 32BIT 384KB FLASH 64WLCSP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 27614 pcs Dátový hárok STM32L151RDY6TR.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V rýchlosť 32MHz
séria STM32L1 Veľkosť RAM 48K x 8
Typ pamäte programov FLASH Veľkosť pamäte programu 384KB (384K x 8)
periférne zariadenie Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 64-UFBGA, WLCSP Typ oscilátora Internal
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet I / O 51
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Veľkosť EEPROM 12K x 8
Detailný popis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 384KB (384K x 8) FLASH Prevodníky dát A/D 21x12b; D/A 2x12b