STM32L151R8H6A
Prehľad produktov
Číslo dielu: STM32L151R8H6A
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TFBGA
listoch: 1.STM32L151R8H6A.pdf2.STM32L151R8H6A.pdf3.STM32L151R8H6A.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3840 pcs
  • správa
Špecifikácie STM32L151R8H6A
Číslo dielu STM32L151R8H6A Výrobca STMicroelectronics
popis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TFBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 64-TFBGA (5x5)
rýchlosť 32MHz séria STM32L1
Veľkosť RAM 32K x 8 Typ pamäte programov FLASH
obal Tray Balík / puzdro 64-TFBGA
Typ oscilátora Internal Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 51 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Veľkosť EEPROM 4K x 8 Detailný popis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-TFBGA (5x5)