STM32L073CZT6
Prehľad produktov
Číslo dielu: STM32L073CZT6
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 192KB FLASH 48LQFP
listoch: STM32L073CZT6.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie STM32L073CZT6
Číslo dielu STM32L073CZT6 Výrobca STMicroelectronics
popis IC MCU 32BIT 192KB FLASH 48LQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 37372 pcs Dátový hárok STM32L073CZT6.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 48-LQFP (7x7)
rýchlosť 32MHz séria STM32L0
Veľkosť RAM 20K x 8 Typ pamäte programov FLASH
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 48-LQFP
Ostatné mená 497-17506-2
STM32L073CZT6-ND
Typ oscilátora Internal
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet I / O 37
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Veľkosť EEPROM 6K x 8
Detailný popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7) Prevodníky dát A/D 10x12b, D/A 2x12b