STM32L071KBU3TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L071KBU3TR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STM32L071KBU3TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu UFQFPN 5X5X0.55 32L
listoch: STM32L071KBU3TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie STM32L071KBU3TR
Číslo dielu STM32L071KBU3TR Výrobca STMicroelectronics
popis UFQFPN 5X5X0.55 32L Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 45800 pcs Dátový hárok STM32L071KBU3TR.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 32-UFQFPN (5x5)
rýchlosť 32MHz séria STM32L0
Veľkosť RAM 20K x 8 Typ pamäte programov FLASH
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 32-UFQFN Exposed Pad
Typ oscilátora Internal Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Počet I / O 23 Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Veľkosť EEPROM 6K x 8 Detailný popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)