STM32L051K8U6DTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L051K8U6DTR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STM32L051K8U6DTR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32UFQFPN
listoch: 1.STM32L051K8U6DTR.pdf2.STM32L051K8U6DTR.pdf3.STM32L051K8U6DTR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie STM32L051K8U6DTR
Číslo dielu STM32L051K8U6DTR Výrobca STMicroelectronics
popis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32UFQFPN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 32-UFQFPN (5x5)
rýchlosť 32MHz séria STM32L0
Veľkosť RAM 8K x 8 Typ pamäte programov FLASH
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 32-UFQFN Exposed Pad
Typ oscilátora Internal Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 27 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Veľkosť EEPROM 2K x 8 Detailný popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)