STM32L031K6T6TR
Prehľad produktov
Číslo dielu: STM32L031K6T6TR
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP
listoch: 1.STM32L031K6T6TR.pdf2.STM32L031K6T6TR.pdf3.STM32L031K6T6TR.pdf4.STM32L031K6T6TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2400 pcs
  • správa
Špecifikácie STM32L031K6T6TR
Číslo dielu STM32L031K6T6TR Výrobca STMicroelectronics
popis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V rýchlosť 32MHz
séria STM32L0 Veľkosť RAM 8K x 8
Typ pamäte programov FLASH Veľkosť pamäte programu 32KB (32K x 8)
periférne zariadenie Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT obal Tape & Reel (TR)
Typ oscilátora Internal Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 25 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Veľkosť EEPROM 1K x 8 Detailný popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH