STM1061N30WX6F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM1061N30WX6F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STM1061N30WX6F
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC VOLT DETECTOR LP 3.0V SOT-23
listoch: STM1061N30WX6F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie STM1061N30WX6F
Číslo dielu STM1061N30WX6F Výrobca STMicroelectronics
popis IC VOLT DETECTOR LP 3.0V SOT-23 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 392794 pcs Dátový hárok STM1061N30WX6F.pdf
Napätie - prahová hodnota 3V typ Simple Reset/Power-On Reset
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-3 séria -
Obnoviť časový limit 30 µs Typical Propagation Delay Reštartovať Active Low
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Výkon Open Drain or Open Collector Ostatné mená 497-6182-2
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet sledovaných napätí 1