STL42P6LLF6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL42P6LLF6 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STL42P6LLF6
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET P-CH 60V 42A 8POWERFLAT
listoch: STL42P6LLF6.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie STL42P6LLF6
Číslo dielu STL42P6LLF6 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET P-CH 60V 42A 8POWERFLAT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 79407 pcs Dátový hárok STL42P6LLF6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení PowerFlat™ (5x6)
séria STripFET™ F6 Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 26 mOhm @ 4.5A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 100W (Tc) obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 8-PowerVDFN Ostatné mená 497-15479-1
Prevádzková teplota 175°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 38 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 3780pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 4.5V Typ FET P-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 4.5V, 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 60V Detailný popis P-Channel 60V 42A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 42A (Tc)