STL25N15F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL25N15F3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STL25N15F3
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 150V 6A POWERFLAT
listoch: STL25N15F3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie STL25N15F3
Číslo dielu STL25N15F3 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 150V 6A POWERFLAT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 58561 pcs Dátový hárok STL25N15F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení PowerFlat™ (6x5)
séria STripFET™ III Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 57 mOhm @ 3A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 80W (Tc) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-PowerVDFN Ostatné mená 497-8785-2
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 1300pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 29nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 150V
Detailný popis N-Channel 150V 25A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (6x5) Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 25A (Tc)