STL13N65M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL13N65M2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STL13N65M2
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 650V 6.5A POWERFLAT
listoch: STL13N65M2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie STL13N65M2
Číslo dielu STL13N65M2 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 650V 6.5A POWERFLAT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 87536 pcs Dátový hárok STL13N65M2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení PowerFlat™ (5x6) HV
séria MDmesh™ M2 Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 475 mOhm @ 3A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 52W (Tc) obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 8-PowerVDFN Ostatné mená 497-15476-1
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 42 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 590pF @ 100V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 17nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 650V Detailný popis N-Channel 650V 6.5A (Tc) 52W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) HV
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 6.5A (Tc)