STH300NH02L-6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STH300NH02L-6 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STH300NH02L-6
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 24V 180A H2PAK-6
listoch: STH300NH02L-6.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie STH300NH02L-6
Číslo dielu STH300NH02L-6 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 24V 180A H2PAK-6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 37871 pcs Dátový hárok STH300NH02L-6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení H²PAK
séria Automotive, AEC-Q101, STripFET™ III Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 1.2 mOhm @ 80A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 300W (Tc) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-263-7, D²Pak (6 Leads + Tab) Ostatné mená 497-12255-2
STH300NH02L6
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 38 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 7050pF @ 15V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 109nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 5V, 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 24V Detailný popis N-Channel 24V 180A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount H²PAK
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 180A (Tc)