STH180N10F3-6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STH180N10F3-6 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STH180N10F3-6
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK
listoch: STH180N10F3-6.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie STH180N10F3-6
Číslo dielu STH180N10F3-6 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19274 pcs Dátový hárok STH180N10F3-6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení H2PAK-6
séria STripFET™ III Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 4.5 mOhm @ 60A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 315W (Tc) obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro TO-263-7, D²Pak (6 Leads + Tab) Ostatné mená 497-11840-1
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 6665pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 114.6nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 100V
Detailný popis N-Channel 100V 180A (Tc) 315W (Tc) Surface Mount H2PAK-6 Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 180A (Tc)