STGW40N120KD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW40N120KD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STGW40N120KD
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu IGBT 1200V 80A 240W TO247
listoch: STGW40N120KD.pdf
  • správa
Špecifikácie STGW40N120KD
Číslo dielu STGW40N120KD Výrobca STMicroelectronics
popis IGBT 1200V 80A 240W TO247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4173 pcs Dátový hárok STGW40N120KD.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.85V @ 15V, 30A
Stav testu 960V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (zapnuté / vypnuté) pri 25 ° C 48ns/338ns
Prepínanie energie 3.7mJ (on), 5.7mJ (off) Balík dodávateľov zariadení TO-247-3
séria PowerMESH™ Doba spätného obnovenia (trr) 84ns
Výkon - Max 240W obal Tube
Balík / puzdro TO-247-3 Ostatné mená 497-10000-5
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Typ vstupu Standard Typ IGBT -
Nabíjanie brány 126nC Detailný popis IGBT 1200V 80A 240W Through Hole TO-247-3
Prúd - kolektor pulzovaný (Icm) 120A Prúd - zberač (Ic) (Max) 80A